Skarbnik Aleksandrowa Łódzkiego Grzegorz Siech

Ratusz, I piętro, pok. 4         

tel. 42 2700 306

finanse@aleksandrow-lodzki.pl

 

Naczelnik Wydziału Finansowego Regina Pietrzak

budynek B, parter, pok. 18

tel./fax: 42 2700 308

finanse1@aleksandrow-lodzki.pl

 

Podinspektor Katarzyna Błaszczyk

budynek B, parter, pok. 15

tel. 42 2700 359

 

Inspektor Barbara Pietrasik
Wymiar podatków - teren wsi

budynek B, parter, pok. 11

tel. 42 2700 310

b.pietrasik@aleksandrow-lodzki.pl

 

Inspektor Marzena Popiel
Wymiar podatków - teren miasta

budynek B, parter, pok. 12

tel. 42 2700 311

 

Główny Specjalista Jadwiga Szczepaniak
Płace i rozliczenia cywilnoprawne

budynek B, parter, pok. 13        

tel. 42 2700 360  

jadwiga.szczepaniak@aleksandrow-lodzki.pl

 

Podinspektor Marzena Olszewska
Księgowość podatkowa, egzekucja, majątek trwały

budynek B, parter, pok. 15

tel. 42 2700 359

marzena.olszewska@aleksandrow-lodzki.pl

 

Inspektor Dorota Jaskulska-Guminiak 
Księgowość budżetowa

budynek B, parter, pok. 17

tel. 42 2700 344

d.jaskulska-guminiak@aleksandrow-lodzki.pl

 

Podinspektor Paulina Walczak
Księgowość budżetowa

budynek B, parter, pok. 17

tel. 42 2700 344

paulina.walczak@aleksandrow-lodzki.pl

 

Referent Aleksandra Pawłowska
Księgowość podatkowa

budynek B, parter, pok. 16

tel. 42 2700 333

aleksandra.pawlowska@aleksandrow-lodzki.pl

 

Inspektor Joanna Polkowska
VAT - Urząd Miejski, Centralizacja VAT, egzekucja wieczyste uzytkowanie

budynek B, parter, pok. 10

tel. 42 2700 376

joanna.polkowska@aleksandrow-lodzki.pl

 

Podinspektor Joanna Błaszczyk
Egzekucja - księgowość podatkowa, VAT - urząd 

budynek B, parter, pok. 10

tel. 42 2700 376

joanna.blaszczyk@aleksandrow-lodzki.pl

 

Podinspektor Wioleta Kołodziejczak
Księgowość podatkowa i budżetowa z obsługą kasy

budynek B, parter, pok. 19

tel. 42 2700 309

wioleta.kolodziejczak@aleknsadrow-lodzki.pl

 

Referent Beata Sokołowska
Księgowość podatkowa

budynek B, parter, pok. 16

tel. 42 2700 333

beata.sokolowska@aleksandrow-lodzki.pl

 

Referent Kamila Krzeszewska
Wymiar podatku od nieruchomości osoby prawne, podatku transportowego od osób fizycznych i prawnych

budynek B , parter, pok.10

tel.42 270 03 76